KYOKUSHIN TEAM WASILKÓW Dołącz do nas

Turniej w Birmingham 27.04.2014

W dniu 27.04.2014  zawodnicy naszego klubu Mirosław Jurowczyk i Sebastian Zubrzycki byli na turnieju Kyokushin Karate w Birmingham. Niestety przyjechało znacznie mniej zawodników niż się zgłosiło. W grupie dorosłych było 7 zawodników i dlatego turniej rozegrano systemem każdy z każdym.

W pierwszej walce Mirosław Jurowczyk przegrał po dogrywce ze zwycięzcą z ubiegłego roku F.Kuduzem. Odjęto mu pół punktu za niedozwoloną technikę. W drugie walce Mirosław Jurowczyk wygrał z Krzysztofem Wasilewskim, który wygrał cały turniej. W trzeciej walce Mirosław Jurowczyk przegrał w dogrywce z Ibrahimem Conteh zajmując miejsce czwarte.

Pozostali trzej zawodnicy poddali walki z Mirosławem Jurowczykiem.

Nie było zawodników w kategorii wiekowej Sebastiana Zubrzyckiego, więc stoczył on walkę z jednym z zawodników z grupy open. Mimo ,że Sebastian był 10 kg lżejszy, w ładnym stylu wygrał swoja walkę.